אליענה - הנקה
מייסדת ארגון אפס הפרדה • הרצאות וסדנאות לאנשי מקצוע • סדנאות הכנה לאפס הפרדה
צרי קשר
אפס הפרדה. הזכות שלכם להיות ביחד מרגע הלידה.

אפס הפרדה, מה זה אומר?

המשמעות של אפס הפרדה היא שהתינוק לא נפרד מהוריו והוריו לא נפרדים ממנו מרגע הלידה ועד בכלל, גם לא בבדיקות הרופא והאחות השונות, הכוונה היא לא שאת לא יכולה לנוח / לאכול / להתקלח/ ללכת לשירותים וכו', אלא הכוונה היא שאת היא זו שבוחרת מתי לבצע את כל אחת מהפעולות האלו ומי ישהה עם תינוקך בזמן הזה. חשוב מאוד לארגן שיהיה מלווה שיישאר איתך לאחר הלידה כך שאת תוכלי לנוח בזמן שאת רואה את תינוקך לידך.

הכוונה היא לא שהתינוק שלך לא עובר שום בדיקות וחיסונים, אלא שהוא עובר אותם כשהוא עליך/על אבא או המלווה מנוחם בזרועותייך/הם.

זה אפשרי? בהחלט, יש לכם זכות לכך ע"פ החוק לזכויות החולה.

כמייסדת ומנהלת של ארגון אפס הפרדה, פיתחתי מוצר לקידום זכויותיהם של ההורים והתינוקות בבתי החולים בארץ.

בניתי מאגר נתונים של הנהלים השונים בבתי החולים השונים, וגרמתי לבתי החולים לשנות נהלים, גם רפואיים, ברגע שהם הבינו שהנהלים שלהם לא קיימים במקומות אחרים.

יצרתי קשרים עם מקבלי ההחלטות בבתי החולים, ואני עומדת בקשר שוטף איתם.

מההיכרות המעמיקה שלי עם הנהלים בבתי החולים, אוכל לעזור לך להחליט היכן ללדת בהתאם לנתונים הרפואיים שלך ולרצונות שלך. ואם תבחרי ללדת באפס הפרדה אוכל להדריך אותך כיצד מצליחים לעשות זאת בתוך סבך הבירוקרטיה של המערכת.

תוכלי למצוא עוד מידע על אפס הפרדה בדף הפייסבוק של הארגון – אפס הפרדה – הזכות שלכם מרגע הלידה https://www.facebook.com/zero.separation.il

 
אליענה - הנקה מדריכת הנקה • סיוע בבחירת מקום הלידה • סדנאות הכנה להנקה
טלפון: 052-8544294 חייג שלח מסרון WhatsApp
דוא”ל: eliana.hanaka@gmail.com
התקשרי אליי:
הבהרה: המידע באתר זה הינו כללי ואינו יכול להוות תחליף לייעוץ פרטני